Катання на конях:
Партнерська програма
Тільки не кажіть, що Ви, не вмієте їздити верхи! На наших конях у Вас все вийде прекрасно!!!

Наші тварини надзвичайно слухняні і розумні, тобто ваша подорож буде такою як ви побажаєте, навіть якщо Ви новачок!
Все відбувається під наглядом ПРОФЕСІОНАЛА, Ви просто кажете супроводжуючому хочу швидше/повільніше... і вже безпосередню команду тварині віддає вище згадана особа!
Простіше і безпечніше не буває!!!
Катання: 55 грн. з особи за годину (мінімальне катання 30 хв.)
ПРОГУЛЯНКА ПО КАНЬЙОНУ РІКИ СМОТРИЧ НА БРДМ-2:
Випробуйте незабутні відчуття на борту БРДМ-2(броньована розвідувально-дозорна машина) - один з кращих способів побачити живописні і захоплюючі види  каньйону річки Смотрич, ознайомитися з пам'ятниками історії (Башта Стефана Баторія, комплекс Польської брами, Башта Захаржевськая, Замковий міст, пороховий склад, Новопланівський міст, Гончарська башта, Кравецька башта, казарми, комплекс Руської брами) які заховані в каньйоні і є доповненням архітектурного ансамблю Кам’янецькой фортеці.
2_1
amerikan gorka
brat
brdm
finall
kanal
IMG_3271
IMG_3136
IMG_3137
IMG_3141
IMG_3145
IMG_3149
IMG_3187
IMG_3263
Кам'янець-Подільський
Кам'янець - Подільський - історичний, туристичний і звичайно повітроплавний центр України. Його неординарне географічне розташування сприяє тому, що повітряні кулі в Кам'янці літають частіше, ніж у будь-яких інших містах.

Саме в Кам'янець - Подільському було встановлено рекорд прольоту трьох куль під мостом висотою 54 метри. Саме в Кам'янці кулі літають над старою фортецею, і в ній же влаштовують найкрасивіші нічні світіння. Саме в Кам'янці повітроплавці щороку збираються на змагання за кубок Поділля. І, звичайно ж, саме Кам'янець-Подільський вважається одним з найкрасивіших місць для польотів на повітряних кулях.
Катання на повітряній кулі:
kulidv
kuliod
kulipj
kulish
kulitr
kullli
oh_god
prepare
Та багато іншого !!!  0972120386
Головна
Кімнати
Правила
Кам'янець!!!
Фото галерея
Екскурсії
Послуги
Контакти