Для того, щоб ми могли забезпечити Вам приємний відпочинок і усунути можливі непорозуміння, просимо Вас ознайомитися з правилами поведінки при проживанні в будинку у приватному секторі. Підтвердженням Вашої резервації Ви підтверджуєте, що ознайомилися з даними правилами і згідні їх дотримуватися. Недотримання правил поведінки може привести до відмови резервації і зарахування повної вартості резервації, навіть, якщо від’їзд є раннім і примусовим.
При приїзді в об'єкт гості повинні передати власникові особисті посвідчення всіх відпочиваючих для реєстрації (паспорти або ідентифікаційні карти і ваучер), а також заплатити залишок суми.
За час проживання гостей власник, в рамках можливого, готовий надати їм всю необхідну інформацію і допомогу.
Гість повинний негайно повідомити власнику про недоліки і несправності  в кімнатах, якщо вони будуть виявлені.
Гості відповідають за порядок і чистоту в орендованих кімнатах і зобов'язані за цим стежити. Власник не зобов'язаний прибирати кімнати під час проживання гостей, в тому числі, виносити сміття із кімнат.
Власник зобов’язаний міняти постільну білизну кожних 7 днів. Власник не зобов'язаний видавати  кухонні рушники, туалетне і гігієнічне приладдя.
Власник не зобов'язаний організувати і не відповідає за організацію вільного часу гостей.
Гості повинні самі потурбуватися про безпеку своїх речей і коштовностей, залишених в кімнатах. Власник не відповідає за їх евентуальне зникнення, якщо вони не були переданні на збереження.
При виході з кімнат гості повинні закривати двері на ключ і не залишати вікна відкритими.
В разі виникнення у власника сумнівів, що кімнаті був завданий збиток, гості зобов'язані надати власникові можливість увійти в кімнату для перевірки ситуації.
Гості можуть поселитися в об'єкт з домашніми тваринами лише при згоді власника об'єкту . Приїзд в об'єкт з домашніми тваринами без попереднього договору не допускається. В протилежному випадку власник об'єкту  має право відмовити гостю оплачену резервацію. Гість зобов'язаний стежити за тим, щоб тварина не завдавали збитку меблям, і відразу ж прибирати за ними в кімнаті, на довколишній території. У випадках, коли заздалегідь договорено, що тварини повинні знаходитися виключно у дворі, взяття тварин в кімнату суворо забороняється.
Не допускається внесення до об'єкту зброї, легко займистих і вибухових засобів, а також речовин з інтенсивним і неприємним запахом, засобів для приготування їжі (нагрівачів та ін.) або іншої електронної апаратури і вентиляторів без дозволу власника.
Просимо Вас оберігати заброньовану кімнату, дбайливо відноситися до меблів і устаткування в номері і у дворі. Не допускається переносити меблі з номера в номер і виносити устаткування з будинку в двір (стільці з кухні на терасу, апарати для приготування їжі і посуд в інший номер, рушники або ковдри з апартаментів  та ін.).
Категорично забороняється курити в будинку!
Категорично забороняється влаштовувати в будинку та на прилеглій території п’янки!
Катигорично забороняється в приміщені та на території  об'єкту : галасувати, співати, влаштовувати бійки, використовувати  меблі  і устаткування не за призначенням, смітити.
Користування устаткуванням і апаратами, які не є частиною пропозиції заорендованої одиниці розміщення (мангал, гараж та ін.) допускається виключно за згодою власника.
При виході з об'єкту гість повинен вимкнути світло, електроприлади, закрити газ і вимкнути воду. Заборонено охолоджувати продукти проточною водою. Не дозволяється кидати відходи в туалет і інші, не призначені для цього, місця (у дворі і на довколишній території).
Не допускається користування електричною апаратурою без дозволу власника об'єкту (наприклад, праска, фен та ін.).
В об'єкті не дозволяється присутність сторонніх людей, які не є зареєстрованими користувачами. Якщо в об'єкті буде виявлена присутність сторонніх людей, про проживання яких не договорено заздалегідь, власник об'єкту  має право відмовити резервацію для всіх гостей.
Гість, який навмисно або ненавмисно завдасть матеріального збитку власникові об'єкту, повинен в повній міри відшкодувати нанесений збиток. Власник об'єкту має право вимагати аванс за кожну одиницю розміщення. Цей аванс гість оплачує заздалегіть або відразу ж в день приїзду (в залежності від домовленості).
Якщо гість в день приїзду заїжджає в кімнати після 20:00, він зобов'язаний попередити про це власника об'єкту або агенцію для того, щоб уникнути ситуації, коли власник, передбачивши, що гості не приїдуть, прийме в об'єкт інших людей.
В день від'їзду гість повинен покинути об'єкт до 10:00 для того, щоб номер міг бути підготовлений для приїзду інших гостей, що в'їжджають після 12:00. Заброньований гостем об’єкт має бути зданий в такому ж вигляді, в якому він був прийнятий.
Період від 22:00 до 8:00 є часом нічного відпочинку, а період від 14:00 до 15:00 - часом післяобіднього відпочинку. У зв'язку з цим гість не має права заважати відпочинку власника, сусідів та інших гостей в будинку.
Особі, що не дотримується правил поведінки і порушує порядок, резервація може бути відмовлена. При відмові резервації з боку власника або агенції по причині недотримання правил поведінки, оплачена сума гостю не повертається, не дивлячись на скороченя періоду його проживання.
Початком користування орендованим приміщенням гість підтверджує, що ознайомився з правилами поведінки і згоден їх дотримувати. Всі суперечки, які не можуть бути вирішені між гостем і власником об'єкту , вирішуватимуться в компетентному суді . Претензії розглядаються виключно у випадках, коли вони пред'являються за час проживання. Подальші скарги не братимуться до розгляду.
При порушенні правил поведінки власник має право застосовувати різні міри для припинення таких дій згідно законодавства України,  аж до виселення з будинку та залучення органів правопорядку.
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПРИ ПРОЖИВАННІ В БУДИНКУ VILLA RUBEN
Партнерська програма
Головна
Кімнати
Правила
Кам'янець!!!
Фото галерея
Екскурсії
Послуги
Контакти